y
O nas

ELITARNY KLUB DLA KLIENTÓW WYMAGAJĄCYCH, CENIĄCYCH WYSOKĄ JAKOŚĆ, PRESTIŻ, SPOŁECZNOŚĆ, ZDROWY TRYB ŻYCIA I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA.

INTEGRACJA UMYSŁU, CIAŁA
I DUCHA

Klub Extreme Fitness powstał w 2009r. z pasji do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Od 15 lat pracujemy na Wasze uznanie. Wsłuchując się w głosy naszych klientów oraz obserwując zmieniające się trendy w świecie fitness na bieżąco wprowadzamy zmiany w klubie. Niezmienna pozostaje tylko zasada, że wszyscy ćwiczący powinni czuć się u nas dobrze i otrzymać usługi na najwyższym poziomie.

PEŁNA GAMA OPCJI

Naszą mocną stroną jest doskonale wyszkolona kadra, znakomity sprzęt siłowy i dobrze dobrane zajęcia grupowe. Nasze kluby wyposażone są w maszyny najwyższej klasy marek: Hammer Strenght, Naulitus, Life Fitness czy OLYMP. Posiadamy profesjonalną salę cross fit, studio bokserskie czy strefę wolnych ciężarów. Wyróżnia nas także kompleksowe wsparcie w dziedzinie dietetyki i suplementacji, które są nieodłącznym uzupełnieniem waszych treningów.

TO MIEJSCE TO LUDZIE

Bardzo dużą uwagę przykładamy do obsługi klienta, a także jego potrzeb. Wierzymy, że miejsce tworzą ludzie. Gościnność, serdeczność i dbałość o każdy detal buduje atmosferę, którą doceni każdy ćwiczący.

Close

Dziękujemy za zaufanie i powierzone zdrowie.
Twój cel jest naszą pasją.
Dołożymy wszelkich starań, by wspólnie osiągnąć sukces.

Naszą mocną stroną jest:
– doskonale wyszkolona kadra,
– znakomity sprzęt siłowy,
– dobrze dobrane zajęcia grupowe.

Cechujemy się indywidualnym podejściem do ćwiczących, a także pełnym wsparciem w zakresie dietetyki i suplementacji, elementów stanowiących uzupełnienie prowadzonych treningów.