Odchudzamy Mielec 2016 - Extreme Fitness Mielec

Witamy w Extreme Fitness

Logo

 
Logo ExtremeLogo Catering

 

 

3 miesieczny program odchudzajacy

 

 

Razem z nami 13 chętnych zyskało piękniejsze ciało, zdrowie i pewność siebie !

 

 

 

 

W PROGRAMIE 

 

wzięło udział

 

 

 

 

10 kobiet

 

 

 

 

 

 

jak również

 

 

 

3 mezczyzn

ZDROWIE
FORMA
CZAS
Łączna ilość zrzuconych kilogramów 81,9
Łączna ilość spalonej tkanki tłuszczowej 60,1%
 Program trwał 3 miesiące

Zobacz nasze rezultaty

Ilona Kwiatek

Przed: Po:
Waga: 79,2 kg 71,8 kg
Tkanka tłuszczowa: 41,3 % 36,6 %
Mięśnie: 25,5 kg 24,9 kg

Program Odchudzamy Mielec to dla mnie przede wszystkim zmiana na lepsze. Zmiana trybu życia, spędzania wolnego czasu, a co najważniejsze to zmiana nawyków żywieniowych !
Przede mną jeszcze dużo pracy, ale teraz, dzięki udziałowi w programie jestem dużo silniejsza, zarówno fizycznie jak i psychicznie i dlatego wiem, że dam radę.
Serdecznie dziękuje całej grupie za wspaniałą atmosferę i wzajemną mobilizację. Największe podziękowania kieruję jednak w stronę Mariusza, bo to dzięki niemu wzięłam udział w programie. - Dziękuje za Twoje wsparcie, poświęcony czas, wspaniałe treningi i "kopniaka", który zapoczątkował zmianę mojego życia :)

Witold Głodzik

Przed: Po:
Waga: 124,8 kg 117,8 kg
Tkanka tłuszczowa: 28,4 % 27,6 %
Mięśnie: 51,3 kg 49,2 kg

 

Agnieszka Kudła

Przed: Po:
Waga: 65,6 kg 61,5 kg
Tkanka tłuszczowa: 36,5 % 33,1 %
Mięśnie: 23,0 kg 22,0 kg

 

Marek Hołowicki

Przed: Po:
Waga: 108,4 kg 106,9 kg
Tkanka tłuszczowa: 33,6 % 31,9 %
Mięśnie: 40,0 kg 40,4 kg

Bardzo się cieszę, że trafiłam na piątą edycje programu „Odchudzamy Mielec” bo nie tylko schudłem i zdobyłem większą sprawność fizyczną, choć był to mój główny cel. Ważne również dla mnie okazała się zmiana nawyków żywieniowych. Nauczyłem się jeść zdrowo. Skorzystałem na tym ja i moje najbliższe otoczenie, które zainteresowałem zdrową dietą. Po prostu nowy styl życia, a to wszystko dokonało się w przemiłej atmosferze tworzonej przez Trenera Mariusza i uczestników.
Wdzięczny uczestnik Marek.
Ps. Skoro to mój nowy styl życia, robię plany jak go kontynuować na EXSTREME FITNESS i przedłużyć apetyt na życie.

Anna Bieś

Przed: Po:
Waga: 79,3 kg 73,8 kg
Tkanka tłuszczowa: 43,3 % 40,5 %
Mięśnie: 24,5 kg 23,9 kg

"Co Nas nie zabije - to Nas wzmocni". To hasło jest często ze mną i tak dzięki zaproszeniu do akcji " Odchudzamy Mielec - V edycja" to hasło nabrało jeszcze na swoim znaczeniu :) Ruch (poprzez treningi) i zdrowszy styl życia (poprzez dietę i zmianę sposobu żywienia) z całą pewnością nie zabiły ale pomogły wzmocnić nie tylko ciało ale i ducha do walki o siebie wtedy, dziś i mam nadzieję, że w przyszłości przyniosą jeszcze większe efekty :)
Dzięki wsparciu i mobilizacji Mariusza oraz całej Grupy Uczestników naprawdę warto było podjąć wyzwanie w dążeniu do lepszego "ja" :) BRAWO MY !!! :) DZIĘKUJĘ !!! :)  Pozdrawiam

Mateusz Dec

Przed: Po:
Waga: 136,6 kg 112,1 kg
Tkanka tłuszczowa: 39,8 % 26,9 %
Mięśnie: 46,6 kg 46,2 kg

Rozpoczynając akcje Odchudzamy Mielec tak naprawdę nie wiedziałem czego się spodziewać. Nie miałem wcześniej kontaktu z siłownią jak i zdrową żywnością więc miałem pewne obawy czy wytrzymam. Początki były trudne ale postanowiłem się nie poddawać i uparcie dążyć do celu. Dzięki świetniej grupie ludzi którą miałem okazje poznać ale przede wszystkim naszemu trenerowi Mariuszowi przekonałem się że wysiłek fizyczny jak i zdrowa żywność to nic strasznego. Wspólne ćwiczenia uświadomiły mi jak bardzo zaniedbałem swój organizm za co najbardziej dziękuje. Było to wspaniałe doświadczenie którego nigdy nie zapomnę. To nie koniec mojej przygody z Extreme Fitness ale dopiero początek. Jeszcze raz wielkie dzięki Mariusz i do zobaczenia na siłowni :)

Barbara Burczy-Przeworska

Przed: Po:
Waga: 72,8 kg 68,3 kg
Tkanka tłuszczowa: 34,2 % 27,7 %
Mięśnie: 26,2 kg 27,5 kg

 

Barbara Dudek

Przed: Po:
Waga: 63,8 kg 61,8 kg
Tkanka tłuszczowa: 28,4 % 25,3 %
Mięśnie: 25,5 kg 25,6 kg

Dziękuję za 3 bardzo dobrze spędzone miesiące - intensywne i pełne wyzwań, ale bardzo motywujące i przede wszystkim skuteczne :) Całe zaangażowanie prowadzącego sprawiło, że wysiłek włożony w pracę nad sobą był tak naprawdę lekki jak piórko! Oby więcej takich inicjatyw !
Nie zdawałam sobie sprawy jaką siłę w wytrzymaniu w postanowieniach daje siła grupy wzajemne wsparcie i motywacja pod czujnym okiem opiekuna który,  poświęcał na to swój prywatny czas po prostu chce się chcieć :)

Ilona Sznajder

Przed: Po:
Waga: 74,4 kg 71,2 kg
Tkanka tłuszczowa: 29,5 % 29,6 %
Mięśnie: 29,2 kg 27,8 kg

 

Marta Koba

Przed: Po:
Waga: 67,2 kg 59,0 kg
Tkanka tłuszczowa: 39,9 % 28,4 %
Mięśnie: 24,5 kg 23,0 kg

 

Nadia Radłowska

Przed: Po:
Waga: 61,6 kg 58,9 kg
Tkanka tłuszczowa: 32,4 % 26,8 %
Mięśnie: 22,5 kg 23,8 kg

 

Patrycja Szatan

Przed: Po:
Waga: 101,5 kg 95,3 kg
Tkanka tłuszczowa: 45,5 % 41,7 %
Mięśnie: 30,8 kg 31,8 kg

" Swoją historie z odchudzaniem rozpoczęłam jakieś 4 lata temu! W miedzy czasie urodziłam dwoje dzieci i stałam się MATKĄ POLKA 24h na dobę :) Nie miałam  czasu, nie miałam chęci i moja masa z dnia na dzień stawała się coraz większa. Szybkie jedzenie, pęd, jedzenie żeby jeść a nie - delektować się, łapanie czegokolwiek itd. Początkiem czerwca tego roku waga pokazała 104,3 kg, MASAKRA!  Pomyślałam sobie, że czas odnowić kontakty i poprosić o pomoc kogoś kto naprawdę nigdy, NIGDY nie przestał we mnie wierzyć :) Mariusz - dziękuje, że wciągnąłeś mnie do grupy, dziękuję że wyciskałeś ze mnie ostatnie poty na treningu, dziękuję że zapaliłeś we mnie myślenie, że jestem dla siebie bardzo ważna i jeśli ja o siebie nie zadbam to nikt o mnie nie zadba. Schudłam od początku czerwca 8 kg (każda waga pokazuje inny wynik, a ja wierze tej która pokazuje najniższą wartość mojej masy ;)) Kochana GRUPO dziękuje że mogłam z Wami ćwiczyć, cudownie było się masakrować wspólnie :* Przede mną jeszcze długa droga! Jestem mamą trójki małych dzieci więc bywa czasem trudno ale nie poddaje się i będę walczyć dalej :)"

Zofia Kosoń

Przed: Po:
Waga: 77,3 kg 72,2 kg
Tkanka tłuszczowa: 39,4 % 36,0 %
Mięśnie: 25,7 kg 24,0 kg

 

Jak to dziala ?

CiałoCIALO

Przestań się odchudzać! Po prostu schudnij!

Indywidualnie dopasowany plan treningowy uwzględniający Cele możliwości każdego uczestnika, biorąc pod uwagę aktualny stan zdrowia, sprawność fizyczną i budowę ciała. Instruktor urozmaici TWÓJ trening tak, aby był interesujący, a widoczne efekty są najlepszą motywacja.

DietaDIETA

Razem możemy naprawdę wiele

Odżywianie jest niezmiernie ważne dla naszego zdrowia. Cała sztuczka polega na tym by dobrać dietę i idący za nią styl życia, z których możesz bez wysiłku korzystać przez dłuższy czas niż tracić na wadze raptownymi zrywami, których rezultaty trudno później utrzymać.

Długofalowa kontrola wagi polegać musi na wprowadzeniu prostych, lecz trwałych zmian w naszym sposobie odżywiania i wprowadzeniu do swojego planu dnia codziennej porcji aktywności fizycznej.

UmysłUMYSL

Klucz do Twojego sukcesu

Aktywność fizyczna ma wpływ na zdrowie emocjonalne i psychiczne, a odczuwanie korzyści w postaci lepszego samopoczucia i sprawności umysłowej daje pewność i motywację do przestrzegania zasad optymalnego odżywiania.

Mariusz Kosior

V edycja trzymiesięcznego programu, pod hasłem "Odchudzamy Mielec" została zakończona sukcesem. W grupie trzynastosobowej wszyscy są wygrani – razem w trzy miesiące zgubili 61 kg. Czas spędzony w Extreme Fitness ukazał wszystkim uczestnikom specyfikę długotrwałego procesu odchudzania. Wierzę, że jest to wspaniały początek zmiany ich stylu życia. Cała akcja miała pokazać, że warto dać sobie tą życiową szansę.

Dziękuje za zaufanie
i wszystkim Wam gratuluję

Trener Mariusz Kosior

V Edycja programu zakonczona!

Jako trenerzy zmotywowani jesteśmy sukcesem uczestników wszystkich pięciu edycji programu, dlatego też, dajemy szansę kolejnym osobom, aby ukazać walory płynące z aktywnego trybu życia.

Każdy z Was może być naszym Nowym Bohaterem!

Daj więc sobie szansę, przyjdź na siłownię, a być może to ty zostaniesz zaproszony do kolejnej edycji programu.
Możesz również wysłać nam swoje zgłoszenie poprzez poniższy formularz.


Imię i nazwisko (wymagane)
Telefon (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Wiek i waga (wymagane)
Zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych [kliknij] zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych i wyrażam zgodę na takie przetwarzanie.

Widzimy się w Extreme Fitness!

Co zrobić aby wziąć udział w kolejnej edycji?
Wystarczy wysłać nam swoje zgłoszenie!

A oto nasi zwyciezcy !

 

Galeria

Skontaktuj sie z Nami

Extreme Fitness
tel. 17 778 81 94
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Targowa 8
39-300 Mielec

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:30
Sobota 7:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 16:00

JESTESMY W SOCIAL MEDIA

Partnerzy

(C) 2009 - 2019 Extreme Fitness | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies | Regulamin