Strefa SPA - Extreme Fitness Mielec

Strefa SPA

c_200_150_16777215_01_templates_szablon3_extreme_spa.jpg

SPA zapewnia wszystkim ćwiczącym natychmiastową regenerację sił. W naszej ofercie znajdziecie Państwo saunę suchą, strefę relaksu oraz słoneczna łąkę. Jesteśmy jedynym obiektem w Mielcu, w którym dbamy kompleksowo o ćwiczących.

SPA zapewnia wszystkim ćwiczącym natychmiastową regenerację sił.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo saunę suchą, strefę relaksu oraz słoneczna łąkę.

Jesteśmy jedynym obiektem w Mielcu, w którym dbamy kompleksowo o ćwiczących.

SAUNA SUCHA

Sauna suchaSauna sucha to zabieg spa, podczas którego przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury 90 C, o wilgotności 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami. Aby skorzystać z sauny warto zabrać ze sobą ręcznik, klapki i strój kąpielowy, chociaż najlepiej korzystać z niej nago. Nie rezygnujmy jednak z klapek, gdyż zmniejszą one ryzyko zakażenia grzybicą, tak jak ma to miejsce przy korzystaniu z basenów publicznych. Nie należy iść do sauny z pełnym żołądkiem lub po piciu alkoholu. Pierwszym krokiem powinien być prysznic i dokładne osuszenie całego ciała. Suche powinny być również włosy, w przeciwnym razie mogą się zniszczyć. W suchej saunie można przebywać od 8 do 15 minut, po czym należy z niej wyjść, wziąć zimny prysznic, osuszyć się i wrócić do sauny. Po trzecim wyjściu z sauny powinno się natrzeć ciało olejkiem i wypić około litra wody lub soku.

 

SLONECZNA LAKA

Słoneczna łąka"Słoneczna łąka" jest zdrową formą sztucznego opalania. Lampy emitują nie tylko promienie UVA i UVB, ale również pełne spektrum naturalnego światła słonecznego. Zastosowanie wyselekcjonowanych fal promieniowania UV i IR wykazuje korzystny wpływ na ludzki organizm pod względem psychicznym, emocjonalnym oraz rzecz jasna fizycznym. Jest to sztuczne światło, które działa na opalającego jak codzienne, umiarkowane gorące światło słoneczne, dając przy tym naturalnie złotą opaleniznę.

Już jedna sesja słonecznej łąki pozwoli uzupełnić niedobór witaminy D w organizmie. Zapraszamy do SPA w Extreme Fitness

 

Galeria


Imię i nazwisko (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Treść wiadomości
Zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych [kliknij] zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych i wyrażam zgodę na takie przetwarzanie.

Skontaktuj sie z Nami

Extreme Fitness
tel. 17 778 81 94
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Targowa 8
39-300 Mielec

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:30
Sobota 7:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 16:00

JESTESMY W SOCIAL MEDIA

Partnerzy

(C) 2009 - 2019 Extreme Fitness | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies | Regulamin