Co mozemy Tobie zaoferowac - Extreme Fitness Mielec

Co mozemy Tobie zaoferowac

Silownia

Extreme Fitness to znakomicie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt siłownia.

Zarówno duża powierzchnia, jej silne nasycenie urządzeniami, jak i – przede wszystkim – stała obecność wykwalifikowanych trenerów personalnych gwarantują najwyższą satysfakcję dla ćwiczących.

Strefa Maszyn Silowych

Strefa wyposażona w maszyny Hammer Strength, OLYMP oraz Life Fitness.

Posiadamy maszyny na każdą partię mięśniową. Duża liczba urządzeń pozwala na płynny trening bez konieczności stania w kolejce do urządzenia.

Szeroka gama sprzętu pozwoli na trening zarówno kobiecie i mężczyźnie.

Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych
Strefa Maszyn Siłowych

 

Strefa Cardio

Nasza siłownia wyposażona jest w nowoczesne bieżnie, elipsy, rowery i stepper jednych z najbardziej renomowanych firm Świata Life Fitness i Precor oraz ergowiosła Concept 2.

Spędź przyjemnie czas na swoim treningu, oglądaj podczas ćwiczeń film, wiadomości czy sport. Podłącz iPoda lub weź ze sobą swoją muzykę lub film na pendrive i ciesz się treningiem ze swoimi ulubionymi wykonawcami.

Studio spinning

Jest kolejnym unikalnym rozwiązaniem dla pasjonatów treningu kolarskiego.

Jest to trening w grupie do motywującej muzyki, do jazdy używamy najnowocześniejszych rowerów firmy Spinner i Technogym. Jazda w rytm energetyzującej muzyki i pod dyktando instruktora sprawia, że czujemy niezwykłą motywację do treningu.

Trening ma charakter wytrzymałościowo-siłowy, przeznaczony jest dla każdego niezależnie od poziomu wytrenowania. Spinning pozwala na optymalną kontrolę wysiłku i dzięki temu skuteczne osiąganie zamierzonych celów treningowych. Ryzyko kontuzji jest ograniczone do minimum. Zajęcia Spinning to atmosfera grupowej zabawy oraz potężna dawka energii i radości.

Studio fitness

Fitness to szeroka oferta różnorodnych zajęć przede wszystkim dla pań.

Przestronna sala do ćwiczeń, szeroki zestaw prowadzących zajęcia, różnorodność oferty dla kobiet w każdym wieku, z pewnością zadowolą najbardziej wybredne oczekiwania.

Zajecia

PUMP   BPU   STOP CELLULIT   STEP   ZUMBA   TMT   DEEP WORK   PILATES   STRETCHING   GIMNASYTKA   PIŁKI    PŁASKI BRZUCH    SPALACZ TŁUSZCZU    BRAZYLIJSKIE KSZTAŁTY

Zajęcia
Zajęcia
Zajęcia
Zajęcia

Studio bokserskie

W ramach szerokiego wachlarza oferujemy również możliwość udziału na sali do sztuk walki.
Obecnie prowadzimy zajęcia Muay Thai dla dorosłych w każdy wtorek i czwartek o 18:00,
a także zajęcia dla najmłodszych w poniedziałek i środę o 17:00. Zapraszamy!

Galeria studia bokserskiego
Galeria studia bokserskiego
Galeria studia bokserskiego
Galeria studia bokserskiego

Studio extreme cross / trening obwodowy

W naszym obiekcie znajduję się profesjonalna strefa do zajęć treningu funkcjonalnego.

 

EXTREME CROSS

Trening o wysokiej intensywności ciągle zmieniające się ćwiczenia funkcjonalne. Trening ukierunkowany na poprawę naszej sprawności fizycznej.

Podczas zajęć wykorzystujemy ciężar własnego ciała, sztangi, koła gimnastyczne, drążki i wiele innych przyborów.

Samodzielnie dopasowujemy obciążenie do naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności.

 

KETTELBELLS

Ćwiczenia obejmują podstawowe ruchy wykorzystywane w treningu z odważnikami. Dzięki nim nabierzesz siły, szybkości i poprawisz gibkość.

 

TABATA

Czyli trening składający się z czterominutowych sesji ćwiczeń powtarzanych kolejno przez 30 minut.

Zajęcia o wysokiej intensywności wykonywane w systemie 20 sekund pracy na 10 sekund przerwy które powtarzamy 8 razy.

Ćwiczenia zarówno z własnym ciężarem ciałem jak i przyborami sprawią że słowo „intensywność” nabierze dla Ciebie nowego znaczenia.

Trening personalny

W dzisiejszym świecie tempo życia jest ogromne, a permanentny brak czasu to problem wielu ludzi. Zapewniam jednak, że nie jest to przeszkodą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Kiedy ćwiczysz oko w oko z trenerem, nie ma szans na małe oszustwo i uproszczenie sobie ćwiczeń. Stąd skuteczność treningów personalnych. Ale nie jest to jedyny gwarant sukcesu. Powodzenie treningu zależy również od tego, czy jest on ukierunkowany na Twoje potrzeby. Nawet najlepsze zajęcia ruchowe zdadzą się na nic, jeśli nie spełnią twych oczekiwań. Dla trenera osobistego punktem wyjścia są właśnie...

...Twoje pragnienia.

Zapraszamy do skorzystania z tej oferty...

Zgodnie z określanymi przez ciebie potrzebami, trener osobisty zaproponuje najbardziej przydatny Tobie rodzaj aktywności, zwróci szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i będzie kontrolował Twoje postępy.

W treningu personalnym masz pewność, że jeśli zdarzy Ci się pomyłka – instruktor prowadzący wyeliminuje błąd, ponownie nauczy techniki i zmotywuje do dalszej pracy.

Dla nowicjuszy...

… trening osobisty jest doskonały sposobem na wdrożenie się w życie klubu fitness. Dzięki niemu poznajesz swoje ciało, jego możliwości i ograniczenia. Naprawdę warto przekonać się, jak miło się ćwiczy, kiedy wiesz co cię czeka i czego możesz spodziewać się w zamian. Dodatkową zaletą treningu personalnego jest jego długoterminowość. Zaplanowany dokładnie pod Twoje potrzeby trening personalny „rozciąga się” w czasie (nie od razu Rzym zbudowano) i powoduje stopniowe osiąganie tego, czego pragniesz.

Zobaczcie, jak spełniają się marzenia o szczupłej, zgrabnej sylwetce i znakomitym nastroju. Ludzie zadowoleni ze swojego wyglądu są szczęśliwi, pewni siebie, roztaczają wokół dobą aurę i blask.

Jakie korzysci mozesz miec z treningu personalnego:

Instruktor zadba o optymalizację Państwa treningu. Możecie mieć pewność, że pod kierunkiem trenera wymodelujecie i ujędrnicie ciało, spalicie tkankę tłuszczową, a także poprawicie ogólną kondycję i wydolność. Każdy dzień treningowy zostanie zaplanowany dla Państwa w najdrobniejszych szczegółach, aby zmaksymalizować efekty Waszej pracy.

Trening personalny
Trening personalny
Trening personalny
Trening personalny
Trening personalny


Imię i nazwisko (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Treść wiadomości
Wprowadź kod:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Extreme Fitness moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883). Wysłanie tego formularza jest równoznaczne z akceptacją tych postanowień.

Skontaktuj sie z Nami

Extreme Fitness
tel. 17 778 81 94
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Targowa 8
39-300 Mielec

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00
Sobota 7:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 16:00

Dolacz do nas

Partnerzy

(C) 2009 - 2018 Extreme Fitness | realizacja medox.pl | Polityka cookies | Regulamin